Aj ten najlepší produkt potrebuje reklamu, aby sa dostal k zákazníkovi. V štúdiu pracujeme na vytváraní cielených reklamných stratégdií, ktoré pomôžu dostať aj váš produkt do sveta.

Čo to je?

Napriek tomu, že sme nahrávacie štúdio, všetci pracujeme v oblasti reklamy a marketingu. Vieme zabezpečiť profesionálnu zvukovú aj obrazovú grafiku, navrhnúť marketingový plán a pomôcť vašej spoločnosti preraziť v mori konkurencie. Pri tvorbe reklamy máte zabezpečené:

  • Rezervované nahrávacie štúdio na čas potrebný pre kompletné nahranie reklamy
  • Spoločne s vami zvolíme vhodný hlas a vizuál pre vašu reklamu
  • Poradíme vám v oblasti cieleného marketingu
  • Vypracujeme marketingový plán pre vašu spoločnosť, ktorý budeme pravidelne aktualizovať tak, aby ste nestratili kontakt s vašim zákazníkom
  • Pomôžeme vám s vašou www stránkou či stránkou na sociálnej sieti
  • Budeme plne k dispozícií v prípade, že budete potrebovať poradiť

Vieme, ako sa robí dobrá reklama

Všetci v štúdiu sú profesionálni muzikanti, ktorí odohrali stovky koncertov a nahrali desiatky singlov, ktoré môžete počuť v slovenských a českých rádiách. Polovica nášho tímu pracovala profesionálne s rádiách na Slovensku. Spoločne sme pracovali na vytváraní unikátnych reklám, ktoré chytili za srdcia všetkých. Vieme preto využiť všetky naše skúsenosti v prospech vášho diela.

Čo pomôže vytvoriť z vašej piesne profesionálne dielo?

V štúdiu sa riadime heslom, že kvalita rozhoduje. Preto sme investovali nemalé prostriedky a snahu na to, aby sme pod jednu strechu LiptovLab dostali špičkové produkty svetových značiek. Napríklad zvukovú kartu Universal Audio.

PR je rozhodujúce

Vo svojom tíme máme profesionálov v oblasti marketingu a reklamy. Preto sa môžete spoľahnúť, že vaša reklama bude vyhotovená podľa najvyšších štandardov tak, aby o vás počuli všetci.

Pre bližšie informácie nás pokojne kedykoľvek kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 624 030 alebo na mailovej adrese info@liptovlab.sk

Späť