Bez ohľadu na to, či budeme vysielať naživo, alebo vaše vystúpenie najprv opravíme, video dnes láme rekordy. Ponúkame vám možnosť zahrať si naživo v našom štúdiu a my vám z vystúpenia vyrobíme profesionálne audio aj video. Zároveň môžeme naživo aj vysielať a tak ponúknuť vašim poslucháčom kultúrny zážitok z pohodlia domova.

Záznam a vysielanie

Počas vášho vystúpenia budeme zaznamenávať/vysielať profesionálne audio a video tak, aby ste po skončení vystúpenia dostali vaše dielo do vrecka. Produkt v sebe obsahuje:

  • Rezerváciu štúdia
  • Profesionálny audiovizuálny záznam vášho vystúpenia
  • PR správu o vašom vystúpení
  • Vaše vystúpenie si odnesiete domov na nosiči, ktorý si zvolíte

Najkomplexnejší produkt

Nahrávanie a živé vysielanie je náš najkompelxnejší produkt, ktorý si vyžaduje zapojenie všetkých našich rúk. Do projektu sú zapojení aj naši dlhodobí partneri v oblasti profesionálneho osvetlenia, grafiky a výroby vizuálnych diel. Z hľadiska času takýto produkt musíme plánovať s dostatočným časovým odstupom. Výsledný produkt ale stojí za to!

Vieme, ako sa robí dobrá muzika

Všetci v štúdiu sú profesionálni muzikanti, ktorí odohrali stovky koncertov a nahrali desiatky singlov, ktoré môžete počuť v slovenských a českých rádiách. Vieme preto využiť všetky naše skúsenosti v prospech vášho diela.

Počas nahrávania vám budeme plne k dispozícií, aby sme spoločne stvorili dielo, ktoré obletí všetkých vašich dnešných aj budúcich poslucháčov.

Čo pomôže vytvoriť z vašej piesne profesionálne dielo?

V štúdiu sa riadime heslom, že kvalita rozhoduje. Preto sme investovali nemalé prostriedky a snahu na to, aby sme pod jednu strechu LiptovLab dostali špičkové produkty svetových značiek. Napríklad zvukovú kartu Universal Audio.

PR správa o vašom diele

Vo svojom tíme máme profesionálov v oblasti marketingu a reklamy. Preto o vašom diele napíšeme správu, ktorá bude zacielená na vašich súčasných a budúcich poslucháčov.

Pre bližšie informácie nás pokojne kedykoľvek kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 624 030 alebo na mailovej adrese info@liptovlab.sk
Späť