Podcasty sú na vzostupe, pretože sa jedná o relatívne lacnú formu prezentácie seba, svojich nápadov, svojich produktov a vízií. V štúdiu LiptovLab máme bohaté skúsenosti s výrobou profesionálnych podcastov, ktoré vám pomôžu preraziť.

Čo to je?

Pri nahrávaní podcastu sa môžete spoľahnúť na nerušené prostredie s asistenciou pracovníkov štúdia, ktorí vám pomôžu nahrať majstrovské dielo. Spoločne s nami vám vyrobíme vhodnú grafiku a vaše dielo exportujeme na obľúbené podcatové platformy Spotify, Apple podcasty, Gogle podcasty a iné.

  • Rezervované nahrávacie štúdio na čas potrebný pre kompletné nahranie podcastu
  • Profesionálnu mixáž
  • Export podcastu na podcastové platformy
  • Profesionálne fotografie z nahrávania

Vieme, ako sa robí dobré audio

Všetci v štúdiu sú profesionálni muzikanti, ktorí odohrali stovky koncertov a nahrali desiatky singlov, ktoré môžete počuť v slovenských a českých rádiách. Polovica nášho tímu pracovala profesionálne v rádiách na Slovensku. Vieme preto využiť všetky naše skúsenosti v prospech vášho diela.

Počas nahrávania vám budeme plne k dispozícií, aby sme spoločne stvorili dielo, ktoré obletí všetkých vašich dnešných aj budúcich poslucháčov.

Čo pomôže vytvoriť z vašej piesne profesionálne dielo?

V štúdiu sa riadime heslom, že kvalita rozhoduje. Preto sme investovali nemalé prostriedky a snahu na to, aby sme pod jednu strechu LiptovLab dostali špičkové produkty svetových značiek. Napríklad zvukovú kartu Universal Audio.

Pre bližšie informácie nás pokojne kedykoľvek kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 624 030 alebo na mailovej adrese info@liptovlab.sk

Späť