Profesionálna nahrávka si vyžaduje dostatok času a prístup viacerých profesionálov. Ak sa rozhodnete nahrávať u nás singel, ponúkame vám dostatok času, profesionálnu pomocnú ruku a na mastering vášho diela spoločne zvolíme jedného zo zvukových inžinierov, ktorý s nami spolupracuje.

Čo to je?

Pri nahrávaní singlu sa môžete spoľahnúť na nerušené prostredie s asistenciou pracovníkov štúdia, ktorí vám pomôžu nahrať majstrovské dielo. V službe Singel máte zabezpečené:

  • Rezervované nahrávacie štúdio na čas potrebný pre kompletné nahranie singlu
  • Profesionálnu mixáž
  • Profesionálny mastering
  • PR správa o vašom diele
  • Profesionálne fotografie z nahrávania
  • Výroba krátkeho teasru o Vás a vašom diele v štúdiu LiptovLab.

Vieme, ako sa robí dobrá muzika

Všetci v štúdiu sú profesionálni muzikanti, ktorí odohrali stovky koncertov a nahrali desiatky singlov, ktoré môžete počuť v slovenských a českých rádiách. Vieme preto využiť všetky naše skúsenosti v prospech vášho diela.

Počas nahrávania vám budeme plne k dispozícií, aby sme spoločne stvorili dielo, ktoré obletí všetkých vašich dnešných aj budúcich poslucháčov.

Čo pomôže vytvoriť z vašej piesne profesionálne dielo?

V štúdiu sa riadime heslom, že kvalita rozhoduje. Preto sme investovali nemalé prostriedky a snahu na to, aby sme pod jednu strechu LiptovLab dostali špičkové produkty svetových značiek. Napríklad zvukovú kartu Universal Audio.

PR správa o vašom diele

Vo svojom tíme máme profesionálov v oblasti marketingu a reklamy. Preto o vašom diele napíšeme správu, ktorá bude zacielená na vašich súčasných a budúcich poslucháčov.

Pre bližšie informácie nás pokojne kedykoľvek kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 624 030 alebo na mailovej adrese info@liptovlab.sk

Späť